У нас є в наявності ексклюзивний жіночий одяг By Elena Pigul. Замовити його можуть мешканці як України, так і інших держав.

У другому випадку стильний жіночий одяг відправляється лише Укрпоштою. Якщо ж Ви перебуваєте на території України, то ми раді запропонувати Вам доставку Новою Поштою. Відправлення переважно здійснюються у день здійснення покупки. У нас також розташований у Києві шоурум, де Ви маєте можливість безпосередньо купити жіночий одяг.

Я, Пігуль Олена, і моя команда дбаємо про Вас! Саме тому у нас не тільки пропонується стильний дизайнерський одяг, але й надаються різні способи оплати, а саме:

  1. Зі стовідсотковою передоплатою. Купити жіночий одяг в інтернет-магазині можна під час оформлення замовлення. Оплата здійснюється на карту або розрахунковий рахунок.
  2. Накладеним платежем по передоплаті. 

Як бачите, купити жіночий одяг від українських виробників, а саме Пігуль Олени, нескладно.

На нашому сайті elena-pigul.com пропонуються до вашої уваги лише вигідні умови замовлення та різні способи оплати. Ми дбаємо про Вас і Ваш дорогоцінний час, а також бажаємо, щоб Ви завжди виглядали неперевершено! Ми також раді бачити оптових покупців. Завдяки нам та нашому товару Вам вдасться зробити бізнес по-справжньому успішним! Ласкаво просимо до нас!