Ми є українським брендом одягу ELENA PIGUL, який був заснований у 2015 році. За весь цей час ми зарекомендували себе з найкращого боку, оскільки наші речі є унікальними та ексклюзивними. У них ми вкладаємо не лише свою душу, а й багаторічний досвід. Саме тому вони виглядають красиво та характеризуються відмінною якістю. Стильний дизайнерський одяг відрізняється від продукції інших дизайнерів. Перше, що нас відрізняє від інших, - використання сучасних технік пошиття. Якщо Ви уважно придивитеся до кожної речі, побачите, що вона складається з тканин різних фактур. Так, ми вміємо поєднувати непоєднуване! Ми пропонуємо Вам дізнатися більш докладну інформацію про нас та наші принципи роботи! Ласкаво просимо на наш сайт elena-pigul.com, де Ви неодмінно відкриєте для себе унікальний та лаконічний стиль, якого немає в інших!

 

Як створювався український бренд одягу: дизайнер Олена Пігуль ділиться своєю історією!

бренд pigul

Я, Олена Пігуль дизайнер, не одразу розпочала свою кар'єру. До успіху мені довелося йти досить довго. Спочатку я працювала в ІТ-компанії. Їй я посвятила 10 років. Здавалося б, перспективна діяльність. Але все одно я завжди мріяла стати дизайнером. Якось звернувшись до піар-агентства, мені сказали, що розвиватися у сфері фешн-індустрії зараз дуже ризиковано через високу конкуренцію. Але я мріяла про створення власного бренду одягу. Мені завжди подобалося стежити за модою, впроваджувати щось нове та незвичайне навіть у звичайні речі. І нарешті моя мрія збулася. Досі мною та моїми колегами створюється жіночий брендовий одяг By Elena Pigul. Я з упевненістю можу сказати, що Олена Пігуль одяг – бренд із власним обличчям!

 

Чим одяг by Elena Pigul особливий? Дизайнерський одяг із власним обличчям!

Коли Ви уважно розглянете каталог, то переконайтеся, що у нас представлений авторський жіночий одяг. Я та моя команда приділяємо першочергову увагу якості та властивостям тканин. Саме тому ми співпрацюємо виключно з перевіреними італійськими, турецькими фабриками, що добре себе зарекомендували. Купити брендовий жіночий одяг у нас Вам варто тому, що він виглядає по-справжньому дорого. Завдяки високій якості використовуваних матеріалів, речі служать при правильному догляді та зберіганні не один сезон. А ще Олена Пігуль купити одяг варто тому, що ми:

  • маємо власні виробничі лінії;
  • суворо контролюємо кожний процес;
  • стежимо за модою, постійно поповнюємо асортимент актуальними та досить незвичайними новинками;
  • надаємо послугу пошиття на індивідуальне замовлення.

одяг бренду елена пігуль

Не можна не відзначити і оригінального підходу до розробки дизайну. Elena Pigul одяг - це вдале поєднання, на перший погляд, тканин, що не поєднуються. Спочатку ми успішно гармонували екошкіру з іншими матеріалами. Тепер у нашому каталозі можна купити жіночий одяг Україна, де в одному виробі ефектно впроваджено натуральні тканини різних фактур. З таким підходом наша продукція стала по-справжньому ексклюзивною. Ви ніде не зустрінете навіть схожих моделей. Адже комбінування тканин в одязі – це наша фішка, родзинка! Нас відрізняє не лише гармонійне поєднання тканин в одязі. Ми пропонуємо Вам різні техніки пошиття. Завдяки їм, наш жіночий одяг від виробника виглядає лаконічно, стильно і незвичайно.

 

Купити жіночий одяг Україна в Києві: авторський Олена Пігуль одяг у шоурумі

Ми, український виробник жіночого одягу, пропонуємо Вам вибрати ексклюзивні речі не лише в інтернет-магазині, а й у нашому шоурумі, розташованому у столиці України. Ми на Вас чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 34 . Наш фірмовий магазин жіночого одягу Київ готовий привітно зустріти кожну клієнтку та запропонувати їй найкращі речі. Якщо виникли запитання чи сумніви, не проблема! Наші досвідчені консультанти із задоволенням дадуть слушні рекомендації.

Шановні покупчині, ласкаво просимо до нас! Ми завжди хочемо, щоб Ви виглядали чудово, стильно, модно та незвично! Ми намагаємося для Вас і завжди йдемо в ногу з часом. Стежте за нашими новинками, адже колекції поповнюються 5-6 разів на рік!